Szkolenia dla pracowników – stacjonarne czy on-line?

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem szkoleń w swojej firmie skorzystaj z usług profesjonalistów. Jako pracodawca jesteś zobowiązany do zapewnienia przeszkolenia niezbędnego do wykonywania pracy na danym stanowisku. Co więcej, istnieją szkolenia obowiązkowe, tak jak BHP, których poprawność odbycia może być kontrolowana. Dlatego powierzenie szkoleń profesjonalistom jest dobrym i pewnym rozwiązaniem

Szkolenia on-line

W dobie Internetu mamy możliwość uczestnictwa również we wszelkiego rodzaju szkoleniach on-line. Takie szkolenie z pewnością jest wygodne, ze względu na brak konieczności wyjazdów, czy też organizowania sali, w której miałoby się ono odbyć. W dodatku takie szkolenie może okazać się tańszą opcją niż szkolenie stacjonarne. Z kolei szkolenia on-line ograniczają interakcje z prowadzącym, a co za tym idzie utrudniają komunikację i zadawanie dodatkowych pytań przez osoby uczestniczące w szkoleniu.

Tradycyjne szkolenia stacjonarne

Drugą opcją szkoleń są oczywiście szkolenia standardowe, czyli w formie stacjonarnej. SEKA, jako profesjonaliści z zakresu szkoleń pracowniczych, oferują Ci liczne szkolenia w kilkunastu miastach Polski. Szkolenia stacjonarne odbywają się między innymi w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie oraz wielu innych. Dodatkowo SEKA oferuje również szkolenia indywidualne, na terenie Twojej firmy. Zakres szkoleń jest bardzo szeroki począwszy od BHP po szkolenia zawodowe. Specjaliści SEKA gwarantują przeprowadzenie szkolenia Twoim pracownikom na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani szkoleniowcy zainteresują tematem każdego oraz zachęcą do dyskusji.

Szkolenie on-line czy stacjonarne – jakie wybrać?

Zarówno szkolenie on-line, jak i stacjonarne ma swoje wady i zalety. Jeśli chodzi o szkolenie on-line będzie ono dobrym rozwiązaniem, jeśli nie mamy odpowiedniego miejsca, gdzie można przeprowadzić szkolenie. Szkolenie on-line może również okazać się tańszą opcją ze względu na mniejsze koszty związane z dojazdem instruktora. Z kolei szkolenia stacjonarne dają nam możliwość swobodnej komunikacji i interakcji ze szkoleniowcem, który jest do naszej dyspozycji. Wiele firm przygotowuje szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy, z uwzględnieniem specyfiki stanowisk, z dzięki osobistej wizycie szkoleniowca w firmie, pracownicy chętniej przyswajają nową wiedzę. Bez względu na to, którą formę szkolenia wybierzemy, możemy być pewni, że wiedza jak uzyskamy jest rzetelna i aktualna.

Szkolenia dla pracowników – stacjonarne czy on-line?
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *