Podstawa udanej e-sprzedaży: szybka aktualizacja danych

Platforma ErpBox posiada wiele wyspecjalizowanych funkcji, lecz jej największym i najbardziej cenionym atutem jest błyskawiczna aktualizacja danych. Jest to niezbędne, aby zoptymalizować sprzedaż w swoim sklepie oraz upewnić się, że nie dojdzie do żadnych błędów związanych ze stanem magazynowym produktów, przesyłkami lub zamówieniami.

Jak szybki jest ErpBox – częstotliwość aktualizacji

Stwierdzenie, że ErpBox wyróżnia się błyskawicznymi aktualizacjami, wcale nie jest rzucaniem słów na wiatr. Jest to platforma, która odświeża dane co 5-10 minut, dlatego ryzyko wszelakich pomyłek jest minimalne. Prowadząc sprzedaż internetową na wielu kanałach, problemy takie jak zakup niedostępnego już produktu przez klienta to naprawdę duże utrapienie dla sklepu, gdyż opóźnienia lub brak możliwości wysyłki są główną przyczyną negatywnych komentarzy, które odstraszają potencjalnych konsumentów.

Korzystając z ErpBox, takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, dzięki czemu można skutecznie zadbać o reputację swojego sklepu, a cała sprzedaż odbywa się w sposób znacznie bardziej skoordynowany. Aby lepiej zobrazować faktyczne korzyści tej platformy, warto jasno je wymienić. ErpBox pozwala na:

 • całkowitą automatyzację aktualizacji
 • poprawę kontroli nad stanem magazynów
 • brak konieczności przepisywania informacji o wysłanej paczce w platformach aukcyjnych
 • ułatwienie i przyspieszenie zarządzania sprzedażą
 • uniknięcie błędów wynikających z ręcznej obsługi zamówień oraz stanów magazynowych
 • ograniczenie czasu wymaganego do realizacji zamówień
 • zoptymalizowanie obsługi klienta
 • brak konieczności manualnego sprawdzania stanu magazynowego towarów

Jak widać, jest to platforma nastawiona na ograniczenie potencjalnych błędów, a także czasu, który spędza się na czynnościach, które mogą zostać zautomatyzowane. Ogromny zakres funkcjonalności ErpBox sprawia, że każda operacja dokonywana w sklepie przebiega w sposób sprawny i pozbawiony czynnika ludzkiego, przez który zwiększa się ryzyko pomyłek.

Przedziały czasowe – które operacje trwają najkrócej?

Konkretne dane aktualizowane poprzez ErpBox trwają określone ilości czasu:

 • zamówienia: co 5 minut
 • stany magazynowe Subiekt/Enova: co 5 minut
 • stany magazynowe na Amazon/eBay/Allegro: co 10-15 minut
 • informacja o wysłaniu towaru Amazon/eBay/Allegro: co 1 godzinę
 • sprawdzanie statusów przesyłek: co 3 godziny

Jak widać, krótkie czasu oczekiwania pomiędzy sprawdzaniem stanów pozwalają na dynamiczną i zsynchronizowaną obsługę danych, co znacznie poprawia ogólne funkcjonowanie sklepu, szczególnie podczas prowadzenia działalności na różnych kanałach sprzedaży. ErpBox to sprawdzone i zaskakująco przystępne rozwiązanie, które w odczuwalny sposób pozwoli zoptymalizować sprzedaż i wysyłki, zapobiegając pomyłkom wywołanym czynnikiem ludzkim. Największą zaletą jest tu jednak czas – automatyzując większość z tych operacji, nie trzeba poświęcać wielu godzin dziennie na ich kontrolowanie. Warto zatem zdecydować się na platformę ErpBox i przekonać się o jej funkcjonalności osobiście!

Podstawa udanej e-sprzedaży: szybka aktualizacja danych
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *