Co powinien oferować dobry kurs business English?

Każdy, kto planuje karierę w dużej międzynarodowej firmie wie, jak ważna jest znajomość języka angielskiego. Co więcej, nie wystarczy tu jedynie ogólna wiedza, często konieczne jest poznanie słówek branżowych. Oczywiście można nauczyć się ich samodzielnie w domu, jednak szybsze efekty z pewnością przyniesie specjalny kurs językowy.

Praktyka czyni mistrza

Business English w Lincoln to zajęcia, które w znacznej mierze polegają na praktyce. Oznacza to, że podczas lekcji czeka na nas bardzo dużo konwersacji czy tworzenia tekstów o tematyce biznesowej. To wszystko sprawi, że nowe słówka przyswoimy w dużo szybszym tempie. Wybierając szkołę Lincoln, możemy dodatkowo skorzystać z pakietów konwersacyjnych, które poszerzają nasze umiejętności. Co więcej, w razie ewentualnych problemów będziemy mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji, nie tylko face to face, lecz także mailowych i telefonicznych.

Najlepszy kurs biznesowego angielskiego

Szukając kursu business English powinniśmy się skupić na kilku kwestiach. Najważniejszą z nich jest oczywiście wykwalifikowana kadra. Jak się dowiedzieć, kto będzie nas uczył? Jeśli danych informacji nie ma na stronie, wystarczy zadzwonić do szkoły i dopytać. Kolejna kwestia to native speakerzy. Im więcej zajęć z nimi, tym większe szanse na to, że nowe słówka przyswoimy bardzo szybko. W związku z tym, że angielski biznesowy będzie przydatny najczęściej podczas spotkań z klientami czy kontrahentami, swoboda mówienia jest absolutną podstawą. Native speakerzy używają tylko swojego ojczystego języka, dzięki czemu osłuchujemy się z prawidłową wymową i lepiej zapamiętujemy akcent. Kolejna kwestia to podręczniki z jakich będziemy się uczyć oraz forma zajęć.

Warto także wiedzieć, że naukę business English możemy rozpocząć dopiero wtedy, gdy opanowaliśmy już fundamenty języka angielskiego. Zazwyczaj zaleca się minimum poziom B2, chociaż im lepiej znamy gramatykę, podstawy słownictwa i zwrotów, tym lepiej. Pamiętajmy również, że aby utrwalić wszystkie zdobyte informacje, powinniśmy regularnie robić powtórki.

Co powinien oferować dobry kurs business English?
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *